Vyhlášeno výběrové řízení na projekty SGS 2018

Dne . Umístěno v sekci: SGS

Děkan FP TUL vyhlásil nový ročník studentské grantové soutěže FP pro rok 2018. Přihlášky mohou předkládat studenti v doktorských programech FP TUL nebo akademičtí pracovníci FP TUL společně se studenty magisterských studijních programů. Soutěž je hlavně určena pro studenty, kteří by s její pomocí měli najít lepší cestu k odborné vědecké práci. I k tomu poslouží motivace v podobě možnosti získat zajímavé stipendium. Přihlášky je nutné předložit do 10. ledna 2018.

Pravidla SGS 2018

PSYCHOBUDKA - přijďte si interaktivní formou vyzkoušet "na vlastní kůži" prožívání člověka se schizofrenií

Dne . Umístěno v sekci: Co se děje na fakultě

Katedra sociálních studií a speciální pedagogiky FP TUL Vás srdečně zve na ojedinělou akci!

Od pondělí 27. 11. 2017 je ve 2. patře univerzitní budovy P instalována tzv. PSYCHOBUDKA, která Vás přenese do světa schizofreniků.

V úterý 5. 12. 2017 od 11.00 do 12.15 navštivte v učebně P201 moderovanou besedu se ženou se schizofrenií.

Podrobné informace

Rozhodnutí o stipendiu

Dne . Umístěno v sekci: Zprávy pro studenty

Rozhodnutí o stipendiu - ubytovací, sociální a prospěchové si vyzvedávejte na studijním oddělení v úředních hodinách. Rozhodnutí o ubytovacím stipendiu pouze první ročníky.

Pozvánka na koncert V OČEKÁVÁNÍ ADVENTU

Dne . Umístěno v sekci: Co se děje na fakultě

Přijďte se s námi na chvíli zastavit a zazpívat si - 28. listopadu 2017 v 15.30 hodin Bazilika minor Sv. Vavřince a Sv. Zdislavy.

Vystoupí Dětský sbor Noktuelky ZUŠ Jablonné v Podještědí
Komorní sbor FP TU Liberec a pěvecký sbor Auera Rosa Liberec

Nastudovaly a řídí: Lucie Martínková a Jana Konvalinková
Klavírní doprovod: David Němec

Zazní skladby všech žánrů.

Plakát

English Christmas Concert - tradice z Anglie poprvé v Česku

Dne . Umístěno v sekci: Co se děje na fakultě

Srdečně Vás tímto zveme 6. prosince v 19 hodin, Kostel svatého Antonína Velikého v Liberci na tradiční adventní slavnost Festival of nine lesson and carols v originální podobě (poprvé v Liberci).

Připravili Komorní sbor FP TUL, Sbor Aurea Rosa při U3V TUL, studenti a pedagogové Technické univerzity v Liberci ve spolupráci s Římskokatolickou farností a arciděkanstvím Liberec.

Nastudovali a řídí: Jana Konvalinková a Christopher Muffett
Varhany:                Richard Hanson a David Němec

Koncert slovem zahájí rektor prof. Zdeněk Kůs a arciděkan pater Jurnečka.

Pozvánka na odborný seminář Proměny učitelských sborů základních škol

Dne . Umístěno v sekci: Co se děje na fakultě

Odborný seminář pořádaný při příležitosti 15 let od úmrtí doc. PhDr. Jiřího Vomáčky, CSc. Českou pedagogickou společností a Fakultou přírodovědně-humanitní a pedagogickou Technické univerzity v Liberci se uskuteční ve čtvrtek 30. listopadu 2017 od 15:00 v budově G (Univerzitní náměstí 1410/1) ve 3. patře v posluchárně G313.

Pozvánka

Pozvánka na přednášku doc. dr inż. Anna Hajdusianek - The Role of Live Experiments in Physics Education

Dne . Umístěno v sekci: Co se děje na fakultě

Přednáška se uskuteční dne 23. 11. 2017 od 11:00 hodin v posluchárně H43 na katedře fyziky TUL (budova H, 4. patro).

Přednáška je určena pracovníkům v didaktice přírodovědných oborů, vyučujícím učitelských studijních programů, zájemcům o fyzikální vzdělávání, doktorandům i studentům.

Docentka Anna Hajdusianek je ředitelkou centra „Akademia Młodych Odkrywców Politechniki Wrocławskiej“ a má dlouholeté zkušenosti ve fyzikálním vzdělávání mládeže.

Případné další informace:

Pozvánka